2. liga futsalu: Dalmach Turnov - Radobýl Litoměřice 8:4 (3:3)

Dalmach si doma dokázal poradit s nepříjemným Radobýlem.

 

Dalmach Turnov – Radobýl Litoměřice 8:4 (3:3)

Branky: Hurt D. 3x, Kroupa 3x, Krejčík, Kratochvíl

Hosté přijeli především bránit a Dalmach celé utkání musel dobývat zalezlou litoměřickou obranu. Radobýl se snažil ohrozit domácí pouze z rychlých protiútoků, které však především v první půli byly smrtící. V 8. minutě Hanzlovu střelu stačil Koubus vyrazit, ale na dorážku už byl krátký – 0:1. Turnov vyrovnal o tři minuty později, když se míč dostal po ose Hurt – Kratochvíl – Krejčík za záda brankáře Litoměřic – 1:1. Ve 14. minutě se dostal Dalmach do vedení. Krejčík našel na zadní tyči Kroupu a ten míč usměrnil mezi tři tyče – 2:1. V téže minutě ještě stačil Krejčík najít Kratochvíla, který měl před sebou opět odkrytou branku soupeře a zamířil přesně – 3:1. Hosté ale neskládali zbraně a z přímého kopu korigoval Kochman – 3:2. Pár minut před koncem prvního poločasu Radobýl ještě zatopil domácím a do kabin se nakonec šlo za nerozhodného stavu 3:3, když se síť za Koubusem rozvlnil Hanzl. Druhá půle tedy ještě slibovala drama.

Ve 23. minutě našel Šteffan Kroupu a Dalmach se dostal do zaslouženého vedení – 4:3. Neradoval se však dlouho, když z přímého kopu hosté vyškolili domácí obranu nacvičeným signálem – 4:4. Ve 27. minutě zvýšil opět pro Dalmach po Krejčíkově asistenci Daniel Hurt – 5:4. O pár minutě později se Dalmach mohl uklidnit. Daniel Hurt si narazil s Kratochvílem a navýšil na rozdíl dvou branek – 6:4. Hosté začali hrát bez brankáře a snažili se domácí zatlačit a vykřesat naději. Tu však uhasil přesným výhozem Koubus na Dana Hurta, který hlavičkou usměrnil míč do sítě hostů. Poslední branku v utkání si mohl vychutnat Kroupa, který přes celé hřiště dovršil svůj hattrick, podobně jako Daniel Hurt – 8:4.

 

Pozvánky na malou kopanou

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION