2. liga futsalu: Gardenline Litoměřice - Dalmach Turnov 2:3 (0:1)

Dalmach se na půdě favorita dokázal třikrát prosadit a celé utkání výborně odbránil.

 

Gardenline Litoměřice – Dalmach Turnov 2:3 (0:1)

Branky: Pešír, Chrobák - Šulc 2x, Krejčík

Sestava: Prokopec – Krejčík, Šteffan, Vítek, Mencl, Hurt V., Šulc, Kroupa

V dosti okleštěné sestavě a s brankářem Prokopce v brance vyrážel Dalmach na druhý tým tabulky Gardenline Litoměřice. V úvodu utkání byli na míči lepší domácí, ale očekávaná branka nepřicházela i díky výborně chytajícímu Prokopcovi. Pokud už byl hostující brankář překonán, tak mu dvakrát pomohla tyč jeho branky. V průběhu prvního poločasu se osmělil i Turnov a v 17. minutě se dokonce dostal do vedení, když výhoz Prokopce si ideálně zpracoval Šulc. Otočil se kolem obránce a střelou k levé tyči rozjásal výborně bránící hosty. Tlak domácích pokračoval i v druhé části hry a branka přišla ve 23. minutě, když Pešír takřka z nulového úhlu vyslal míč před branku a Prokopec si nešťastně srazil míč do branky – 1:1. Prokopec a hráči Dalmachu poté i dál drželi nerozhodný stav a vyráželi do rychlých protiútoků. Jeden z nich se i ujal ve 36. minutě, když se Šulc a Vítek hnali na branku domácích a prvně jmenovaný prudkou střelou pod břevno rozvlnil síť domácí branky – 1:2. Litoměřice si rázem vzali oddechový čas a poslali do hry zkušeného brankáře a bývalého reprezentanta Klímu, který měl s domácími podporovat útok na hostující půlce. Ve 37. minutě se jim podařilo překonat obranu Dalmachu podruhé. Střelu Chrobáka si tečoval do branky Mencl – 2:2. Domácí i nadále hráli na půlce Dalmachu a snažili se zvrátit stav na svoji stranu. V poslední minutě Chrobák už zakončoval akci domácích takřka do prázdné brány a už už zvedal ruce nad hlavu, když tu se nachomýtl Prokopec, který vytáhl jeho dělovku z prostoru tří tyčí. Poté ale ještě stačil Gardenline špatně rozehrát na útočné polovině a Hurt se snažil přelobovat brankáře Klímu, který se vracel zpět do branky. Naštěstí pro Dalmach zasáhl rukou mimo vymezené území, obdržel červenou kartu a Dalmach měl čtyři vteřiny před koncem možnost zvrátit skóre na jeho stranu. K míči se postavil kapitán Krejčík, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. U hráčů Turnova tak mohla vypuknout velká radost za vítězství 2:3 na půdě silného Gardenlinu Litoměřice.

 

 

Pozvánky na malou kopanou

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION