2. liga futsalu: Dalmach - Ústí nad Labem 6:4 (4:2)

Naši futsalisté dokázali v důležitém domácím utkání v neděli udolat soupeře v boji o udržení Combix Ústí nad Labem. Ve vyrovnané tabulce se tak posunuli na pěkné šesté místo, ovšem stále jen s malým náskokem na sestupové příčky.

Branky Dalmachu: Krejčík 2, Petřík 2, Pekař, Šulc.

Rozhodčí: Černý, Vaněk.

Diváků: 110.

Sestava Dalmachu: Koubus - Krejčík, Vítek, Šteffan, Pařízek, Mencl, Šulc, Petřík, Kratochvíl, Kroupa, Pekař, Bangha

Ústí nezačalo vůbec špatně a Koubus musel na začátku utkání vytáhnout hned dva jisté zákroky. Z první vážnější akce před brankou hostů trefil Petřík po asistenci Vítka Dalmachu vedení. Poté si v 7. minutě narazil Krejčík míč se Šulcem a prvně jmenovaný zvýšil na 2:0. V téže minutě trefil Krok tyč domácí branky a o chvíli později již stejný hráč snížil na 2:1. Ve 12. minutě našel Kratochvíl před brankou osamoceného Petříka, který jen uklidil míč do prázdné branky - 3:1. Dvě minuty před koncem se šikovně uvolnil hostující Stach a překonal brankáře Koubuse - 3:2. V poslední minutě se ale ještě radovali domácí, když si odražený míč našel Krejčík a prostřelil brankáře Ústí - 4:2. Druhý poločas nezačal pro Dalmach šťastně. Hned v první minutě se dostalo Ústí do přečíslení a Krok snížil na 4:3. Turnov opět odolal náporu hostů a Šulc po asistenci Pekaře dostal domácí opět do vedení o dvě branky - 5:3. Ve 34. minutě vybojoval míč Krejčík, který následně nabídl Pekařovi, a ten si se svojí pozicí před brankářem dokázal poradit - 6:3. O chvíli později Ústí dokázalo ze sporné situace snížit na konečných 6:4 Betyárem.