Démoni Česká Lípa - Dalmach Turnov 4:2 (1:1)

Dalmach sahal až do posledních vteřin alespoň po bodu, nakonec však z Lípy odjíždí s prázdnou...

Démoni Česká Lípa - Dalmach Turnov 4:2 (1:1)

Branky: Bažant, Jäger, Kulha, Švec – Krejčík, Hurt V.

Sestava: Prokopec – Krejčík, Kratochvíl, Bangha, Pařízek, Šulc, D. Hurt, V. Hurt, Pekař, Mencl

Obě mužstva do utkání vstoupili obezřetně a sázeli na rychlé protiútoky. První branku vstřelili domácí až v 15. minutě, když Jäger oslovil svým pasem Bažanta, který se po samostatné akci zbavil i brankáře Prokopce a zakončil do prázdné klece. Z jednobrankového vedení se Démoni neradovali dlouho. Odraženého míče se chopil Krejčík, který přesnou střelou do šibenice vyrovnal na 1:1. Ve 24. minutě se na půlce hřiště míče chopil Jäger, který svým pokusem překvapil Prokopce v turnovské brance, kterému míč prošel se smůlou pod jeho tělem. Ve 31. minutě Kaňkovský přenechal míč Kulhovi, který s pomocí břevna překonal Prokopce. To však ještě nebylo vše. Ke konci utkání Kratochvíl míjí branku z desetimetrového kopu za akumulované fauly. Ve 39. minutě Pařízek přihrál Vojtěchu Hurtovi a ten prudkou střelou propasíroval míč za brankovou čáru. Dalmach sáhl ke hře bez brankáře a několik vteřin před koncem byl Kratochvíl atakován skluzem za hranicí vápna, píšťalka rozhodčího zůstala němá a odražený míč posílá Švec přes celé hřiště do prázdné branky, 4:2.

Pozvánky na malou kopanou

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION