Senzační obrat Dalmachu s F.A.Zolemi Česká Lípa

Dalmach Turnov - F.A.Zole Česká Lípa 7:4 (2:4)

Branky Dalmachu: Kalousek 2x, Krejčík 2x, Vítek, Hurt D., Šulc

Sestava: Koubus - Krejčík, Bangha, Kratochvíl, Vítek, Hurt D., Hurt V., Kalousek, Šulc

Dalmach nezačal důležité utkání moc dobře a již ve 4. minutě prohrával 0:3. Ještě hůř bylo, když v 10. minutě desetimetrový kop umístil Daniel Hurt pouze vedle tyče. Domácí se zvedli až v 15. minutě díky Šulcovi, který se obtočil kolem obránce a střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci, 1:3. O minutu později snížil po přihrávce Šulce Krejčík, 2:3. Dalmach ale ještě do konce poločasu stačil posadit na zem hostující Kubeš, 2:4.

Po přestávce ale na palubovku v turnovské hale nejspíše přišlo úplně jiné mužstvo. Již na začátku snížil Kalousek po krásném lobu Dana Hurta, který brankář vyrazil pouze před sebe. Ve 22. minutě vyrovnal tvrdou střelou k tyči Krejčík. Obrat poté dokonal ve 28. minutě Kalousek, 5:4. Ve 34. minutě přidal další branku navrátilec do sestavy Vítek a dvě minuty před koncem pak za napínavým utkáním udělal tečku Daniel Hurt z přímého kopu.

Pozvánky na malou kopanou

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION