ON-LINE rezervace

Zvolte prosím jednu z možností

Vstup pro registrované: Nová registrace:
vstup prihlaseni tjturnov rezervacni system
v případě, že jste již registrováni a
přihlašoval(a) jste se pomocí internetu
v případě, že jste se ještě nikdy
nepřihlašoval(a) pomocí internetu

 

Pravidla pro objednávky

Obecně

Zařízení SC se objednávají především prostřednictvím on-line rezervací. Každý uživatel si zde při registraci zvolí své uživatelské jméno(email) a heslo, pod kterými se do systému posléze přihlašuje a objednává požadované termíny .On-line rezervace se vztahují na squash, solárium, vířivku, lekce spinningu a veřejné hodiny sauny. Masáže se objednávají osobně přímo u maséra (viz. masáže), objednávky haly, skupinové objednávky sauny a spinningu a objednávky sportbaru na akce vyřizujeme na sekretariátu TJ Turnov (481 321 435).

On-line rezervace

Přihlásit se na určitý termín lze do 1 hodiny před jeho začátkem, zrušit či upravit objednávku lze však jen do 3 hodin před jeho začátkem. Alternativně můžete o přihlášení, úpravu či zrušení objednávky požádat osobně nebo telefonicky na recepci SC (481 321 929). Neposílejte, prosím, email! Na každý termín je přitom možné přihlásit nejvýše 2 osoby na 1 jméno. Neodhlášená nebo pozdě odhlášená (v posledních 3 hodinách) neúčast je v systému zaznamenána jako absence. Při dosažení 5 nevyřízených absencí bude možnost přihlašování termínů všech zařízení SC zablokována. Za vyřízení (smazání) absence se přitom zpravidla rozumí zaplacení absentovaného termínu.

Squash: začátky termínů jsou v celou hodinu a 1 termín trvá 60 minut, kapacita 2 kurty.

Solárium: začátky termínů jsou každých 20 minut, na každý tento termín připadá maximálně 15 minut opalování 1 osoby, je proto třeba objednat příslušný počet termínů (nastavitelná doba opalování 0 až 30 minut), kapacita 1 klasické solárium.

Sauna: začátky termínů veřejných hodin jsou každých 30 minut, je třeba proto objednat příslušný počet termínů podle požadované délky pobytu v sauně (1 hodina, 1,5 hodiny nebo 2 hodiny), kapacita 15 osob.

Spinning: začátky termínů viz rozpis lekcí, klasická lekce trvá 60 minut, prodloužená 90 minut a dvouhodinovka 120 minut včetně závěrečného protahování, kapacita 10 spinnerů.

Sauna a spinning skupiny: objednávky na sekretariátu TJ Turnov (481 321 435) s dostatečným časovým předstihem (kalendář na vypsané termíny v on-line rezervacích se zobrazuje 4 týdny dopředu).

Vířivka: začátky termínů jsou v celou hodinu, doporučená doba procedury je 20-30 minut, kapacita 2 vany pro 1 osobu.

Posilovací plošina: začátky termínů jsou každých 20 minut (s výjimkou posledního termínu ve 40 v lichých hodinách), na každý termín připadá maximálně 20 minut cvičení 1 osoby, kapacita 1 vibrační posilovací plošina.

Masáže: termíny je nutné dohodnout přímo s masérem Petrem Hofhansem (604 230 821).

Sportovní hala: objednávky na sekretariátu TJ Turnov (481 321 435), při tvorbě termínové listiny na sezónu (srpen-září) jsou nejprve upřednostněny požadavky oddílů TJ Turnov.


Pozvánky do Sportcentra

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION