Kluci hrali doma s Havl. Brodem

TJ TURNOV x TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD (85:54)

Turnovští reprezentanti nastoupili v sobotním podvečeru k odloženému zápasu proti týmu z Havlíčkova Brodu. Nevěděli jsme, co nás čeká, protože v minulé sezóně jsme s nimi jednou prohráli. Soupeř přijel sice pouze v počtu 7 hráčů, ale rozhodně jsme je nemohli podcenit. První čtvrtina se nesla spíše v duchu vzájemného oťukávání a okoukávání. Vyhráli jsme jí 22:16, což neznamenalo žádný klid do našich řad. V pauze jsme si řekli, že takhle hrát nejde a že se musí něco změnit. Pokyny trenéra jsme začali plnit a náskok začal narůstat. Již v první půlce zápasu se na hřišti ukázali téměř všichni hráči ze zápisu. Poločasové vedení 42:26 bylo díky týmovému výkonu. Do třetí čtvrtiny jsme vlétli jako uragán a dobrým napadáním jsme nutili soupeře ke ztrátám. Prvních 5 minut jsme vyhráli 12:0 a soupeř byl na kolenou. Po zbytek utkání jsme udržovali tempo zápasu a nepustili soupeře do nějakého náznaku odporu. Všech 12 hráčů Turnova dostalo slušné minuty na hřišti a to je v takovém zápasu důležité. Opět nás zdobila nesobecká hra plná asistencí a pěkných akcí. Konečná výhra o 31 bodů je krásná. Nyní nás čeká dvojzápas na hřišti soupeřů a poté v neděli 13.12.2015 8:30 domácí utkání s BSK TJ JIČÍN.

Statistiky: Jeníček J. 20(1/0), Nejedlo 14 (1/0), Šimůnek 10, Vích 9(2/1), Petřivý 8, Jeníček L. (1x3), Krejčí 6, Špetlík 4, Valšík 3(1x3), Vaněček 2, Mojsl 2, Netušil 0.

V neděli 13.12.2015 8:30 domácí utkání s BSK TJ JIČÍN v hale ve Skálově ulici.

Pozvánky na basketbal

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION