Český pohár v basketbale mužů se v Turnově vydařil!

Semifinálovým zápasem  BK Pardubice - BK Prostějov (106:93) skončil dvoudenní svátek pro turnovské příznivce basketbalu. Díky úsilí především pořadatelů z domácího oddílu basketbalu byly ohlasy vesměs velmi příznivé, a to jak od diváků, tak od hrajících mužstev. V hale se vystřídalo od 300 do 400 diváků, kteří viděli vesměs špičkový basketbal s velkým nasazením. V semifinále to byl souboj 7 statečných z Prostějova s nabitou lavičkou Pardubic, který byl po 3/4 zápasu zcela vyrovnaný. Přestože Prostějov vedl už o 10 bodů, nakonec podlehl nátlakovému, fyzicky náročnému basketbalu Pardubic.Oba týmy sklidili potlesk diváků a poděkovaly jim za výbornou atmosféru. Díky všem pořadatelům!

Pozvánky na basketbal

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION