Semifinále ČP v basketbale v Turnově: BK Pardubice - BK Prostějov

Výsledky čtvrtfinálových zápasů Poháru České pošty v basketbale mužů v Turnově a Liberci rozhodly o složení semifinálových dvojic pro čtvrteční souboje. V hale TJ Turnov se od 17:00 utkají očekávaní postupující BK Pardubice (porazil Kondory Liberec 101:67) a BK Prostějov (porazil Spartu Praha 96:85). Druhé semifinále proběhne zároveň v Liberci, finále pak o den později tamtéž.

Výsledky včerejších zápasů v turnovské hale:

NH Ostrava - BK Děčín 84:77

ČEZ Nymburk - BC Kolín 101:67

Zatímco první zápas byl poměrně vyrovnaný a plný tvrdých osobních soubojů, v druhém zápase pak už bylo díky jednoznačné převaze favorita dost prostoru i pro efektní akce. 300 diváků v turnovské hale se tak rozhodně nenudilo a dnes si mohou užít ještě jednu možnost vidět špičkový český basketbal.. Taže dnes od 17:00 přijďte do haly TJ !!

 

Pozvánky na basketbal

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION