HÁZENÁ: TJ Turnov - 1. SC Bohumín - 2. liga starších dorostenek

TJ Turnov - 1. SC Bohumín 21:18 (7:5)

 

V sobotu 2.11 2019 nastoupilo naše družstvo k dalšímu soutěžnímu utkání 2. ligy starších dorostenek na domácí palubovce, za soupeře jim byly hráčky 1. SC Bohumín. Začátek byl opět jako už několikátý zápas plný nepřesností, ztrát balónu z obou stran, mužstva se předháněla v zahazování brankových příležitostí a nevynucených ztrát balónu a proto svítil na ukazateli v 25 min. stav 6 : 6 . Nás opět podržela několika skvělými zákroky naše mladá brankářka a hlavně její zásluhou se nám podařilo do konce prvního poločasu soupeřkám odskočit o dva góly a proto byl na poločasový výsledek 7:5 pro Turnov.

Nástup do druhého poločasu se nám vůbec nepovedl a soupeřkám se i díky několika špatným rozhodnutím rozhodčích povedlo zápas otočit ve svůj prospěch a bylo z toho 5-minutové vedení o 1 gól. Přečkali jsme v té době 2 vyloučení a znovu jsme zpřesnili hru a v 19 min. jsme opět strhli vedení na svoji stranu a udržovali náskok o 2-3 branky až do konce zápasu a tak jsme se mohli společně radovat z dalšího vítězství 21:18 .

Komentář trenéra :

Po týden staré porážce v Plzni, kde jsme neodehráli dobré utkání se do sestavy vrátily absentující hráčky a bylo to na naší hře hlavně v obraně vidět a hlavně se opět dařilo naší brankářce Martině, která nás několika důležitými zákroky držela ve hře. Dokázali jsme se koncentrovat na zápas, od začátku až do jeho konce a nakonec vydřeli další dva body. Opět se ukázalo, jak je potřeba hrát od začátku do konce a nenechat si utéct nějakou část zápasu a pak to celý zápas muset dohánět.

Dnešní zápas byl hodně těžký, stál hodně moc sil, ale holky hrály jako jeden tým a zaslouženě vyhrály.

 

Sestava a branky :

Žmolilová M. – Poživilová V. 5/2 , Hatašová Š. 1, Jankulíková D. 7, B. Adamová 1, Marko Máří Anna 2, Cvrčková L. 2, Vítková A. 1, Berndtová E. 1/1, Svobodová A. 1, Pilecká E., Nováková Kateřina, Nováková Kristýna, Holmanová L.

Pozvánky na házenou

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION