Kolektivní sporty vstoupily do nové soutěžní sezony úspěšně

Po letní přípravě se na domácí palubovce haly TJ Turnov ve Skálově ulici představily fanouškům prvními zápasy družstva oddílů basketbalu, volejbalu, házené a florbalu. Hlavní týmy dospělých potěšily své fanoušky vesměs vítěznými zápasy.

Volejbal muž 1.liga: TJ Zikuda Turnov - Č.Budějovice B 3:1 TJ Zikuda Turnov - ČZU B 3:1    Značně posílený turnovský tým měl v zápasech s rezervními extraligovými týmy vždy trochu vlažný vstup do utkání, postupně však bojovností vyrovnal hru, a dokázal vybojovat hned na úvod dvě cenná vítězství.

Házená ženy 2.liga: TJ Turnov - Ústí n.L. 26:18, TJ Turnov - Sokol Písek 25:23 Ženy Turnova porazily nepříjemné soupeře a drží se od začátku v popředí ligové tabulky, postupují i v ČP po výhře nad Sokolem Bělá.

Basketbal muži KP: TJ Turnov - BK Přelouč B 78:62 Výrazně omlazený a ambiciózní domácí tým dokázal nadšením otočit úvodní domácí duel a získat důležité body do soutěže.

Florbal muži národní liga: TJ Turnov - TJ Sokol Mukařov B 6:3 Byť v závěru trochu neurovnaným výkonem, přesto potvrdil silný domácí tým roli favorita i ambice postupu do play off soutěže.

Na úvodní představení na domácí palubovce si ještě musíme počkat u futsalistů v 2.lize. V hale TJ Turnov probíhá i řada zápasů žákovských a dorosteneckých družstev oddílů TJ Turnov, potěšitelný je vzrůstající zájem o tréninky i kvalita hry většiny mladých  sportovců našich míčových sportů.

Každý víkend se v hale TJ Turnov hrají zápasy domácích týmů, samozřejmostí je otevřený Sportbar pro diváky i sportovce. Sledujte dění na stránkách oddílů i TJ, a hlavně přijďte fandit svému oblíbenému sportu, známým, dětem..

FS

Pozvánky na házenou