Sport Inline Příměstský sportovní tábor

Vážení zákaznici Sportcentra TJ Turnov,

na základě nařízení vlády jsme nuceni s platností od 13.3.2020 uzavřít
na 30 dní provoz Sportcentra TJ Turnov. Tedy saunu, squashe, vířivky,
spinning, solárium i fitness sál se Sportbarem.

Děkujeme Vám za pochopení, dosavadní přízeň a přejeme nám všem dobré
zdraví a pozitivní zprávy. O otevření provozu Sportcentra Vás budeme
neprodleně informovat a budeme Vám vděčni, když nám pomůžete svojí
návštěvou obnovit v této obtížné době činnost v plném rozsahu.

Hana Meixnerová - vedoucí Sportcentra TJ Turnov

Pozvánka - volejbal: TJ Zikuda Turnov - TJ Slovan Chabařovice (2. liga žen)

V sobotu 7. 3. sehrají naše ligové ženy další svá mistrovská utkání. Jejich soupeřem jim bude celek TJ Slovan Chabařovice. První utkání začíná cca v 1 hod., druhé pak cca v 15 hod., resp. po skončení utkání kadetek. Všichni diváci jsou srdečně zváni!

Pozvánka - volejbal: TJ Zikuda Turnov B - TJ Slovan Varnsdorf B (KP1 žen)

V sobotu 7. 3. sehraje naše ženské béčko další svá mistrovská utkání. Jejich soupeřem jim bude celek TJ Slovan Varnsdorf B. První utkání začíná v 10 hod., druhé pak cca v 13 hod. Pozor: hraje se v hale TSC! Všichni diváci jsou srdečně zváni!

Informace k ochraně před koronavirem v hale a Sportcentru TJ

Vážení návštěvníci haly a Sportcentra TJ Turnov!

V souvislosti s posledními informacemi o šíření koronaviru si dovolujeme požádat každého, kdo se vrátil z rizikové oblasti, aby po inkubační dobu 14 dnů velmi zvážil nutnost pohybu ve veřejných prostorech, i pokud není v karanténě. Zaměstanci TJ zrušili své cesty do rizikových oblastí a jsou průběžně informováni o základních opatřeních k ochraně nás všech. Dbejte prosím všichni na zvýšenou hygienu a používejte desinfekční mýdla na toaletách!

Děkujeme za spolupráci

Filip Stárek - vedoucí TJ Turnov

Pozvánka - volejbal: TJ Zikuda Turnov - TJ Sokol Nové Veselí (1. liga kadetek)

V sobotu sehrají naše ligové kadetky další svá mistrovská utkání. Jejich soupeřem jim bude celek TJ Sokol Nové Veselí. První utkání začíná v 9 hod., druhé pak cca v 13 hod., resp. po skončení utkání žen. Všichni diváci jsou srdečně zváni!

Informace k ochraně před šířením koronaviru

Vážení návštěvníci haly a Sportcentra TJ Turnov!

V souvislosti s posledním vývojem šíření koronaviru si dovolujeme požádat všechny, kteří pobývali v rizikových oblastech (zejména Itálii), aby po inkubační dobu 14 dní velmi zvážili nutnost pohybu ve veřejných prostorech, a to i když nejsou v karanténě. Je to malá cena za minimalizaci rizika nekontrolovatelného šíření koronaviru a základní slušnost k ostatním.

Zaměstnanci TJ i Sportcentra zrušili cesty do rizikových oblastí a jsou průběžně informováni o základních principech ochrany. Zároveň všechny návštěvníky žádáme o zvýšenou pozornost osobní hygieně a používání dezinfekčních mýdel na toaletách.

Děkujeme za spolupráci a pochopení

NOVINKA-STŘEDEČNÍ SAUNA JIŽ OD 10 HODIN

Vážení zákazníci,

pro velký zájem o středeční saunování jsme se rozhodli od středy 26.2. od 10 hodin otevřít saunu pro veřejnost již v dopoledních hodinách.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Přerušení dodávky elektřiny

Vážení zákazníci, z důvodů přerušení dodávky elektřiny dne 11.2.2020 od 7-13 h. je Sportcentrum uzavřené.

Děkujeme za pochopení SC

Výměna trubic v soláriu