Jógová závislost v Turnově Sport Inline Příměstský sportovní tábor

Ochutnávka vín

degustace vín

Sauna

Vážení zákazníci, páteční sauna 22.2.2019 je do 17 hodin vyblokovaná pro skupinu.

Děkujeme za pochopení SC

Nejlepší sportovec Turnova roku 2018 je za námi..

tyd 55 019 sportovec

Vyhlášení výsledků 27.ročníku ankety proběhlo důstojně ve středu 13.2.2019 v zaplněném velkém sále KC Turnov. Vítězem hlavních kategorií se mezi jednotlivci stal Jakub Oma(ROB TJ Turnov) a družstvo mužů volejbalu (TJ Zikuda Turnov).

(obr.zleva nejlepší pětice Josef Egert (AC), Jan Kazda (kick box TJ), Veronika Navrátilová (mushing TJ), Jakub Oma (ROB TJ) a Štěpán Matěcha (florbal TJ), foto Pavel Charousek)

Nejlepší sportovec města Turnova za rok 2018

pozvanka sportovec 2018

SEMINÁŘ FYZIOFITNESS-pokyny pro účastníky

Těšíme na účastníky semináře fyziofitness! Začínáme v pátek 1.2.2019 od 16.00 přednáškou v sále Sportcentra TJ Turnov (Skálova 207, hala TJ, 1.patro)

Program: 16.00 - 17.30 přednáška, ukázky cvičení

18.00 - 20.00 využití fyziofitness v posilovně, posilovna OAHŠ

S sebou: sportovní boty do haly, sportovní oblečení do posilovny

Nezapomeňte! V pátek 16.00 v hale TJ Turnov

Seminář Fyziofitness

Zveme  trenéry, učitele TV a sportovce na seminář Fyziofitness zaměřený na cvičení na posílení HSSP (hluboký stabilizační systém), který se koná v pátek 1.2. od 16 - 20 hod. ve Sportcentru haly TJ Turnov. Seminář rozdělený na teoretickou a praktickou část vede Martin Kubec, trenér fyziofitness u prof.Pavla Koláře. Přihlášky v rezervačním systému Sportcentra nebo na sekretariátu TJ, cena 150,-Kč/os., počet míst omezen.

Filip Stárek

Příměstský tábor

Tábor 2019

Racketlon

racketlon

Muži A: Dělba bodů

Po Vánoční pauze se turnovští volejbalisté představili před domácím publikem. Diváci mohli vidět zajímavé dvojutkání. Muži se utkali s týmem Havlíčkův Brod a ženy s ČVUT Praha.

1. zápas: Turnov vs. H. Brod 3:0
Do prvního zápasu vstoupili domáci velmi dobře. Od začatku si drželi od soupeře značný odstup a vytvořili si dostatečný bodový náskok. Takto probíhaly všechby tři sety a domácí jednoznačně zvitězili.

2. zápas: Turnov vs. H. Brod 0:3
Do druhého zápasu domácí vstoupili úplňe opačně. Od začátku tahali za kratši konec a hosté tak neodjeli s prázdnou a došlo o rovnoměrnou dělbu bodů.

Příští týden čeká turnovské volejbalisty a volejbalistky společná cesta do Žďáru n. Sázavou,kde se poperou o body do tabulky. Na domácí půdě se muži představí 9.2.2019, kdy se odehraje velké derby, Turnov vs. Malá Skála.
Prosím,udělejte si čas a přijďte domácí volejbalisty podpořit na cestě za dalšímy výhrami a body do tabulky.

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION