Muži A: Vítězná série pokračuje

V sobotu,8.12.2018, odehrál mužský A-tým svůj poslední domací zápas v tomto roce. Ba domácí palubovce přivítali TJ Slavia Hradec Králove,bývalý účastní 1. ligy. Domácí hráči chtěli prodloužit viltěznou sérii,která byla na krátkou dobu přerušena minulý týden,kdy hráči Turnova jednou prohráli v Chocni (3:0,1:3). 
Do prvního zápasu nastoupili domácí odhodlaně s jasným cílem,nedat soupeři žádnou šanci na zisk bodů. Začátek byl,jako obvykle,velmi vlažný a rozpačitý. Jasného vedení se turnovští ujali až za stavu 14:14. Dokázali jsme kvalitně servírovat a donutit soupeře k chybám. Nakonec z toho bylo jasné vítězstvi v prvním setu 25:18. Druhý set byl stejný jako první i se stejným výsledkem,25:18. Třetí set domácím moc nevyšel a museli dotahovat 8 bodovou ztrátu. To se povedlo,avšak vítězství z toho nebylo,28:30. Čtvrtý set již byl zase v režii domácích a také z toho bylo jednoznačné vítězstvi 25:11.

Druhý zápas jsme začali v pozměněné sestavě,ale se stejným záměrem. První set jsme vyhrali 25:15. Druhý set byl ve stejném duchu,bohužel jsme neudrželi bodový náskok a prohráli set 23:25. Do třetího setu jsme vstoupili lépe. Bohužel více chyb na příjmu a útoku nás málem stály výhru v tomto setu. Díky kvalitnímu servisu jsme donutili soupeře k nevynuceným chybám a set vyhráli 25:23. Čtvrtý set jsme si již soupeře drželi bodově v odstupu a set dotáhli do vítězného konce,25:22.

Sestava prvního zápasu - 3:1
Folprecht, Zelfel, Chum, Kovář, Staněk, Žalský (L-Bukovjan)
střildali: Peníška, Vencovský, Kuncíř

Sestava druhého zápasu - 3:1
Kuncíř, Zelfel, Chum, Zelfel, Peníška, Staněk, Vencovský (L-Bukovjan)
střildali: Kovář, Žalský, Folprecht

V novém roce a druhé půlce soutěže se turnovští hráči představí 19.1.2019 proti soupeři z Havlíčkova Brodu. Přijďte prosím podpořit domácí hráče a hnát je za ziskem dalších bodů a dobrým výsledkem v sezóně 2018/2019.

Pozvánky na volejbal

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION