Squashová liga

Pojizerští squashisté vytvořili společný tým pro 3. ligu

 

Pojizerští squashisté vytvořili společný tým pro 3. ligu

Tuto sezonu se utvořil a přihlásil do soutěže společný pojizerský tým, ve kterém budou hrát squashisté ze Semil i z Turnova. Hrát budou vždy čtyřčlenné týmy. Jde o oficiální 3. ligu squashe, skupina C, kdy tým čekají soupeři z krajů Středočeského, Pardubického, Královéhradeckého a z hlavního města Prahy.

V prozatímním sedmičlenném výběru jsou čtyři Semiláci - Tomáš Vojtěch, Pavel Šrejma ml., Tomáš Kučera a Ota Rezler. K tomu výběr doplňují dva turnovští hráči Tomáš Dědeček a Martin Beksa a jeden hráč z Lomnice nad Popelkou - Jiří Plichta. Soutěž se hraje několikrát v roce, a to celý víkend. Premiéra společného týmu pod názvem TJ Squash Turnov bude v sobotu 22. října v Hradci Králové, kde soupeři budou SCC Hradec Králové a S. K. Squash Pardubice - Svítkov. Druhý den v Rychnově nad Kněžnou to budou týmy Rychnov n. K., Squash Gang B a Squash Sadská.

 

Aktuálně ze squashe

Pozvánky na squash

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION