MS v ROB 2014 v Kazachstánu

lisa 300Od 6. do 13. září se v kazašském národním parku Burabay uskutečnilo mistrovství světa v rádiovém orientačním běhu. Do tříčlenné mužské nominace se i letos probojovali dva turnovští závodníci a ti opět dokázali svou příslušnost k absolutní světové špičce. Jakub Oma se stal mistrem světa v klasickém závodě v pásmu 144 MHz, v druhém klasickém závodě v pásmu 3,5 MHz skončil těsně na druhém místě a sbírku zkompletoval bronzem ve foxoringu. Martin Baier v posledně jmenované disciplíně vybojoval stříbro a v obou klasických závodech skončil na velké bedně (4. v pásmu 3,5 MHz a 5. v pásmu 144 MHz). Jedinou disciplínou, kde turnovským závodníkům "necinklo", tak byl sprint, kde skončil Jakub sedmý a Martin devátý (více k MS v sekci oddíly, ROB).

Aktuálně z rádiového orientačního běhu

Pozvánky na rádiový orientační běh

    Záznamy nenalezeny

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION