Vítězem 3.ročníku Turnovské trojboje štafeta "Ouki Douki"

Ve středu 5.6.2019 se za teplého počasí uskutečnil již 3.ročník pohodového sportovního setkání a závodu smíšených štafet "Turnovský trojboj". Smyslem akce je kolektivní sportovní výkon 3 členných smíšených štafet bez ohledu na věk či sportovní zaměření. Součástí ryze nekomerční akce pořádané TJ Turnov a Sport Staněk spolu s dalšími partnery je i tradiční pohoda a společné posezení sportovců i diváků v příjemném areálu u občerstvení. Na trati (výběh sjezdovky - kolo - běh) se odehrály líté boje, vítězství si tentokrát odnesla štafeta "Ouki douki", proti loňsku o 1 cyklistický okruh navíc prodlouženou trať zvládla za 56´50", celkem se zúčastnilo 8 štafet.Tak za rok znovu!

DSC00396

foto: Jana Omová, uprostřed vítězná štafeta Ouki Douki

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION