Turnovský trojboj zná své vítěze

SQ4A6419

Ve středu 16.5. se v lyžařském areálu ve Struhách uskutečnil 2.ročník "Turnovského trojboje", závodu smíšených trojic, které společně pořádala TJ Turnov a Staněk sport. Odvážné týmy s minimálně jednou ženou postupně absolvovali štafetovým způsobem výběh sjezdovky, jízdu terénem na kole a krosový běh podle Stebénky, a to každý člen všechno. Na úvodní výběh sjezdovky odstartovalo v příjemném počasí letos 6 štafet včetně loňských vítězů "No name", kteří i letos poatřili k favoritům. Komentovaný závod v krásném prostředí lyžařského areálu byl letos díky prodloužení kola a dalším menším změnám formátu ještě dramatičtější než loni a loňské vítěze porazili nejen mladí vyzyvatelé z oddílu OB ve složení M.a T.Thořovi, K.Hájek (Youth team), ale i  rodinná štafeta Čermáků (Slimáci). Na loňské vítěze ve složení J.Kořínek, M.Omová a D.Wolf zbylo tentokrát 3.místo. Byť byla letos účast trochu slabší, tak si závod všichni užili a doufáme, že se ve Struhách sejdeme všichni i za rok.

1. YOUTH TEAM ČAS VYHODNOCENÍ
Thoř Tomáš 39:49:00 1.
Thořová Markéta
Hájek Kryštof

2. SLIMÁCI ČAS VYHODNOCENÍ
Čermáková Jitka 40:10:00 2.
Čermák Jiří

3. NO NAME ČAS VYHODNOCENÍ
Kořínek Jindřich 40:45:00 3.
Omová Míša
Wolf Dan

4. BRZDY ČAS VYHODNOCENÍ
Šareš Jiří 46:20:00 4.
Mulačová Marie
Zavrtálek Petr

5. OUKI DOUKI ČAS VYHODNOCENÍ
Čermák Vít 49:37:00 5.
Hlubučková Martina
Novotný Filip

6. RYCHLÝ BLESKY- neabsolvoval celou trat
Menclová Lenka 47:15:00 6.
Braun Petr
Holán Ondřej