Házená ženy- závěrečné kolo 2.ligy

TJ Turnov - DHK Pardubice, 2.liga ženy. V posledním zápase sezony se na domácí palubovce představí domácí hráčky s tradičním soupeřem z Pardubic. Začátek zápasu v 10.30 hod.

Házená 2.liga ženy

V sobotu 27.4. se od 17:00 na domácí palubovce haly TJ Turnov utkají ženy TJ Turnov s týmem Astry Praha. V neděli si pak palubovku haly ve Skálově ulici pro sebe zerou na celý den minižačky házené.

2.kolo 2.ligy žen

Přijďte se podívat na první domácí zápas nového ročníku 2.ligy žen. Domácí hráčky přivítají v turnovské hale od 16h soupeřky z Českých Budějovic.

Dvojzápas házená ženy a dorostenky

V sobotu 6.4. pokračuje v hale TJ Turnov dalším dvojzápasem 2.liga žen, resp.dorostenek v házené, od 14 hod. hrají domácí dorostenky s TJ Háje B, od 16 hod. pak ženy TJ Turnov proti Ústí n.L.

Házená ženy: TJ Turnov -Č.Budějovice

V dalším utkání 2.ligy žen čeká na domácí palubovce TJ Turnov soupeř z Českých Budějovic, začátek zápasu sobota 19.5. od 12:00.