Dalmach Turnov – Arsenal Benešov 13:2 (4:0)

Hráči Dalmachu doma rozdrtili Benešov.

Branky: Krejčík 3x, Pařízek 3x, Hurt V. 2x, Hurt D., Kalousek, Šulc, Šteffan, vlastní

Sestava: Koubus – Krejčík, Pařízek, Kratochvíl, Vítek, Šteffan, Kalousek, Kroupa, Hurt V., Hurt D., Pekař

První se osmělil Arsenal, který ve 4. minutě nastřelil tyč. Poté už byl na palubovce především domácí tým. Nejprve se v 8. minutě trefili Kalousek a Hurt Vojtěch. Druhý jmenovaný přidal v první půli ještě jednu branku a ve 20. minutě zvýšil již na 4:0 Krejčík. Jestliže v první půli nadělil Dalmach hostům čtyři branky, tak ve druhém jich bylo hned devět. Kanonádu si však začali benešovští sami, když hned ve druhé minutě inkasovali vlastní gól. Poté přidal branku novic Šulc. Hosté se ve 26. minutě ještě vrhli do útoku, ale na jejich dvě branky odpověděl brankou Pařízek, Šteffan a Krejčík. Ke konci Dalmach ani nemusely mrzet dva neproměněné desetimetrové kopy, když skóre ještě stihli navýšit dvakrát Pařízek a jednou Krejčík, kteří tak dokonali svůj hattrick.