Boca Chotěboř - Dalmach Turnov 8:4 (2:3)

I přes dobrý úvod si body Dalmach domů neodvezl.

Hosté před bídnou diváckou kulisou začali lépe, když se prosadil Kalousek. Tím započal gólovou přestřelku, která pokračovala až do konce prvního poločasu. Domácí totiž dokázali odpovědět, ale opět Kalousek vzápětí vrátil Dalmachu vedení. I když Chotěboř následně znovu vyrovnala, skóre úvodní poloviny stanovil po přihrávce Bakeše Marek Kroupa.

„První poločas byl hodně vyrovnaný, nikdo výrazněji nevyčníval. Pak jsme ale hned na začátku druhé půle inkasovali tři rychlé branky, což nás hodně srazilo na zem." řekl hrající kouč Turnova Aleš Krejčík.

Domácí se tedy dostali do dvoubrankového vedení, když využili tři nabídnuté standardní situace. Koncentrace hostů najednou byla ta tam. Nedařilo se jim takřka nic a domácí naopak díky pozorné obraně dovedli utkání do vítězného konce. Čestného úspěchu dosáhl jen Marek Jíra, jenž domácí potrestal za akumulované fauly trefou z desetimetrového kopu.

V posledních dvou duelech čeká na Turnov doma náchodský Běloves (sobota 20.00) a za týden v pátek pak soutěž zakončí v Radotíně, kde se střetne s Dobřichovicemi.

Branky: Novotný 2, Doležal, R. Odvářka, Čáp, M. Odvářka, Somerauer, Hromádka – Kalousek 2, M. Jíra, Kroupa. Dalmach Turnov: Prokopec – Krejčík, Kratochvíl, Jíra, Kalousek, Kroupa, Vávra, Bakeš, Pařízek.

Ostatní výsledky: Litoměřice – F.A.Zole Č.Lípa 2:9 (0:4), Mělník – Benešov 6:5 (2:4), Liberec – Hr. Králové 2:8 (0:1), Dobřichovice – Brandýsek 8:4 (4:0), Běloves – Kadaň 3:4 (0:2).