Házená: 2.liga žen

V sobotu 25. října zajíždělo družstvo turnovských házenkářek se svým trenérem R. Fuchsem k dalšímu druholigovému utkání, tentokrát do Plzně.

DHC-SVŠ Plzeň - TJ Turnov 22 : 18 (12 : 10)

Proti turnovským ženám se postavily mladé a ambiciózní hráčky, které chtěly Turnovačkám ukázat, jak že se hraje házená v 1. lize – ať již v kategorii dorostenecké nebo ženské házené, kterou měly všechny domácí hráčky možnost hrát v předešlých soutěžních ročnících. Jenže se jim to v úvodu utkání příliš nedařilo a turnovský celek vedl v 9. min. 2 : 0. Plzeňské hráčky byly poprvé střelecky úspěšné až v 11. minutě a do vedení se dostaly až v minutě sedmnácté!!!

I když turnovské házenkářky body z Plzně nepřivezly, byly rychlým a tvrdě bránícím domácím hráčkám vyrovnanými soupeřkami. Kromě několika zbytečným chybám se za svůj výkon určitě nemusí stydět.