Házená: 2.liga žen

V neděli – 21. září 2014 – zahájily turnovské házenkářky druholigovou sezonu 2014/2015 střetnutím s hráčkami z Chebu. Protože letní příprava byla spíše zaměřena na fyzičku, nebyl herní výkon příliš přesvědčivý. Na zisk obou bodů to na štěstí tentokrát stačilo.

TJ Turnov - TJ Lokomotiva Cheb   25 : 23 (14 : 13)

Úvod zápasu byl herně a střelecky hodně vyrovnaný. Až do 7. minuty utkání musel hostující tým dotahovat jednobrankové vedení domácích. Na chvíli se pak dostal celek z Chebu do vedení, ale Turnovačky vzápětí obrátily a jednogólové vedení domácích svítilo na ukazateli po první půli utkání (14:13).

Do 41. minuty si turnovské házenkářky dokázaly vybudovat vedení až o 5 branek (19:14), ale o devět minut později už bylo zase téměř srovnáno (20:19). Nakonec se utkání domácích podařilo dotáhnout do vítězného konce.

Sestava (branky):

Podhajská L., Kučerová B. – Aissi D. (4), Koubková A. (4), Ševrová L. (4/2), Kohoutová R. (3), Bártová P. (2), Davidová C. (2), Poláková M. (2), Tichá I. (2), Nalezencová J. (1), Šafářová A. (1), Ševrová V., Vališová A.

V neděli – 28. září – bude v 16:00 hod. zahájen další druholigový duel. Ze severu Čech přijedou do Turnova hráčky Spartaku Ústí nad Labem.