2. liga futsalu: Dalmach - GL Litoměřice 3:4 (0:2)

Před 160 diváky chtěli domácí navázat na premiérové vítězství proti dosud stoprocentnímu lídrovi. Ten dorazil také se svou největší hvězdou – fotbalovým exligistou Tomášem Pešírem, který během kariéry okusil nejen českou, ale i polskou, tureckou, kyperskou nebo skotskou nejvyšší soutěž.

II. liga: COMBIX Ústí n. L. – Dalmach Turnov 4:7 (1:6)

Branky: Kratochvíl 2x, Hurt D. 2x, Krejčík, Pařízek, Pekař. Sestava: Prokopec – Krejčík, Kratochvíl, Pařízek, Šteffan, Hurt D., Hurt V., Kalousek, Pekař.
První poločas byl pro Dalmach jako z říše snů. Brzy vedl a vedení si dokázal pojistit několika brankami. Postupně se trefili dvakrát Kratochvíl a Hurt Daniel, po jedné pak Krejčík a Pařízek. Svými zákroky tým podpořil i brankář Prokopec. Druhý poločas domácí vsadili na zúženou sestavu a větší pohyb na půlce Dalmachu. Odměnou za to jim bylo snížení až na 3:6, ale hned na to pojistil vedení Turnova Pekař. Combix v poslední minutě ještě zkorigoval na 4:7, ale to bylo do konce zápasu vše. Dalmach si tedy veze z Ústí n. L. první tři body v letošní sezóně.