Muži A: Dělba bodů

Po Vánoční pauze se turnovští volejbalisté představili před domácím publikem. Diváci mohli vidět zajímavé dvojutkání. Muži se utkali s týmem Havlíčkův Brod a ženy s ČVUT Praha.

1. zápas: Turnov vs. H. Brod 3:0
Do prvního zápasu vstoupili domáci velmi dobře. Od začatku si drželi od soupeře značný odstup a vytvořili si dostatečný bodový náskok. Takto probíhaly všechby tři sety a domácí jednoznačně zvitězili.

2. zápas: Turnov vs. H. Brod 0:3
Do druhého zápasu domácí vstoupili úplňe opačně. Od začátku tahali za kratši konec a hosté tak neodjeli s prázdnou a došlo o rovnoměrnou dělbu bodů.

Příští týden čeká turnovské volejbalisty a volejbalistky společná cesta do Žďáru n. Sázavou,kde se poperou o body do tabulky. Na domácí půdě se muži představí 9.2.2019, kdy se odehraje velké derby, Turnov vs. Malá Skála.
Prosím,udělejte si čas a přijďte domácí volejbalisty podpořit na cestě za dalšímy výhrami a body do tabulky.