Dalmach Turnov - Goll Běloves 5:3 (1:3)

Dalmach v posledním domácím utkání otočil nepříznivé skóre a nakonec zvítězil.

Na začátku se zdálo, že Dalmach utkání mírně podcenil a po dvou chybách v obraně prohrával brzy 0:2. Pak z rohového kopu našel Krejčík Vávru a ten přesnou střelou k tyči snížil na 1:2. Poté ovšem přišlo vyloučení domácího brankáře Prokopce a do branky musel Koubus, který hned na to inkasoval z nařízeného přímého kopu - 1:3. Do druhého poločasu udělal Dalmach dvě změny v sestavě a jeho obraz hry se zlepšil. Domácí hráči Běloves zatlačili před jeho branku, ale brankář hostů chytal výborně. Ujala se až dělovka Krejčíka, kterému vrátil gólovou přihrávku z první půle Vávra - 2:3. Agilní Krejčík o několik minut později vyrovnal na 3:3 po ideální přihrávce Kroupy. Nástup Dalmachu pokračoval a Kalousek přelil stav skóre na stranu domácích - 4:3. Hosté se ještě snažili vyrovnat ve hře bez brankáře, ale jejich šance uťal opět Krejčík, který tak dokonal svůj hattrick.

Branky Dalmachu: Krejčík 3x, Vávra, Kalousek

Sestava: Prokopec (Koubus) - Krejčík, Jíra, Bakeš, Bernard, Pařízek, Kalousek, Kratochvíl, Kroupa, Vávra, Zdražil