Dalmach nakonec s Litoměřicemi bral všechny tři body

Dalmach vedl již o 5 branek, ale nakonec se o výsledek musel strachovat do posledních vteřin.

Dalmach Turnov - Radobýl Litoměřice 8:7 (7:4)

Úvod utkání pro Dalmach nezačal dobře, když si nešťastně střelu vyraženou Koubusem srazil do branky Špína - 0:1. Poté Dalmach zapnul a vytvořil si několik slibných šancí, ale ani jedna neskončila v brance. V časovém úseku tří minut v půlce první půle se však Dalmach rozstřílel. Z rohového kopu rozehraného Zdražilem na Kratochvíla Dalmach vyrovnal na 1:1. O minutu později obral o míč protihráče Bakeš a předložil ideální přihrávku Petříkovi - 2:1. Poté překvapil hostujícího brankáře z úhlu Kalousek a navíc opět zafungovala kombinace Bakeš - Petřík a bylo to rázem 4:1 pro Turnov. Aby toho nebylo málo, tak zvýšil na 5:1 ještě Zdražil. Litoměřicím se podařilo snížit na 5:2 po nedůrazu v obraně, ale na to odpověděl Petřík z penalty nařízené po faulu na Krejčíka - 6:2. Za akumulované fauly Petřík zahrával v 16. minutě desetimetrový kop, který proměnil a rozdíl branek byl již pětigólový - 7:2. Pak ale Dalmach trochu polevil a hosté toho hned využili a snížili. Do kabin se nakonec šlo za stavu 7:4.

Jak začal Turnov první poločas, tak nešťastně začal i druhý, když si Koubus srazil míč odražený od břevna do branky - 7:5. Radobýl to nakoplo a Turnov musel hasit jednu šanci Litoměřic za druhou. Ve 26. minutě se ale nápor hostů podařilo otupit brankou Krejčíka, kterému asistoval Špína - 8:5. Ve 34. minutě snižuje na 8:6 hostující Novotný, aby poté ve 38. minutě trochu pocuchal nervy domácích hráčů a fanoušků Knapík, když přidal branku na 8:7. Nakonec se však hráčům Turnova podařilo výhru uhájit a všechny body zůstaly Dalmachu.

Sestava: Koubus - Krejčík, Kratochvíl, Bakeš, Bernard, Kalousek, Petřík, Špína Martin, Zdražil

Branky: Petřík 4x, Zdražil, Krajtochvíl, Kalousek, Krejčík